آبان 01

فراخوان شرکت در هشتمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین و اولین کنگره ملی علوم پایه پزشکی و تولید دانش بنیان

با اهداء سلام و آرزوی توفیقات روزافزون برای اساتید بزرگوار، محققین گرامی، اعضای هیات علمی کلیه رشته های علوم پایه پزشکی، مسئولین محترم بخش های مختلف دانشگاه های علوم پزشکی، سازمان ها و نهادهای وابسته به وزارت بهداشت، کارکنان و کارشناسان شریف و زحمتکش حوزه­ هاي مربوط، مسئولین و کارکنان شرکت­های تولیدی، دانش بنیان، تجهیزات پزشکی، داروسازی، و همچنین تمامی دانشجویان عزیز مقاطع مختلف رشته های علوم پایه پزشکی.
در کمال مسرت و افتخار اعلام می نماید که جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران مطابق سال­هاي گذشته هشتمین کنگره بین­ المللی آزمایشگاه و بالین را با مشارکت­، همفکری و همراهی شما بزرگواران و با شکوه هر چه تمام­تر در بهمن ماه سال جاری برگزار می نماید .
ويژگي ممتاز اين همايش آن است كه براي اولين بار با كنگره ملي علوم پايه پزشكي كه موضوع امسال آن توليد دانش بنيان است برگزار خواهد شد.  همانطور كه مي­دانيد در طول سالیان گذشته، اهمیت، نقش و توانمندی رشته­ های علوم پایه پزشکی و مشکلات و چالش­های عدیده آموزشی و پژوهشی این رشته ها و بویژه جایگاه آنان در طرح تحول نظام سلامت کشور به خوبي تعریف نشده و ارزش واقعی فعالان عرصه علوم پایه پزشکی، اعم از اساتید، محققین، دانشجویان و کارآفرینان عزیز که سعی داشته اند تا در حوزه تولید علم، فناوری و تلاش در جهت خودکفایی علمی نقش بارزی ایفا کنند، شناخته نشده است. لذا جهت آشنایی بیشتر جامعه علمی و تحقیقاتی و استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و توانائیهای علمی کشور، جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران، برگزاري اولین همایش ملی علوم پایه پزشکی با موضوع تولید دانش بنیان، همراه با هشتمین کنگره بین­ المللی آزمایشگاه و بالین را در دستور كار قرار داده است. بديهي است، مشارکت همه جانبه و همکاری صمیمانه کلیه اساتید­، پژوهشگران، دانشجویان و تمامی تولیدکنندگان گرامي، شرط موفقيت اين اقدام مي­باشد.
لذا حضور فعال شما سروران گرامي در این رویداد عظیم، نشان عزم راسخ و اراده ملي جامعه علمی پزشكي کشور از یک سو و عمق توجه به نقش و اهمیت ارتباط تنگاتنگ آزمایشگاه و بالین و جایگاه ويژه علوم پایه پزشکی در عرصه تولیدات دانش بنیان برای استقلال، آبادانی و خودکفایی ایران عزیز است.
در همين راستا حضور شرکت های محترم تجهیزات پزشکی و واحدهای تولیدی و خدماتی در حوزه سلامت در بخش نمایشگاهی و غرفه­ هاي مربوط به استفاده بهينه شركت كنندگان از اين فرصت كمك بسيار مهمي خواهد نمود.
www.isaclcongress.ir
زمان: 19 17 بهمن ماه 1394
مکان: مرکز بین­ المللی همایش­های رازی
(((خواهشمند است محبت فرموده و جهت تسریع در اطلاع­ رسانی این میل را به لیست تماس خود ارسال فرمایید)))
با سپاس فراوان
دبیر اجرایی کنگره
دکتر مرتضی حسین زاده