فروردین 03

ثبت نام و ارائه خلاصه مقاله دهمین کنگره جهانی علوم اعصاب ایبرو

30 شهریور 3 مهر ماه 1398  |  دیگو، کره جنوبی

احتراما به استحضار می رساند که پس از نامه نگاری و درخواست از برگزارکنندگان دهمین کنگره جهانی علوم اعصاب ایبرو در کشور کره (http://www.ibro2019.org)، دبیر اجرایی کنگره با ثبت نام و ارائه خلاصه مقاله کلیه اعضای محترم انجمن علوم اعصاب ایران، بدون پرداخت آنلاین، با شرایط زیر موافقت کرد:

1) شرایط ثبت نام : کمیته اجرایی کنگره با پرداخت حق ثبت نام با هزینه زودهنگام (Early-Bird) در محل و هنگام برگزاری کنگره برای کلیه اعضای محترم انجمن علوم اعصاب ایران موافقت کرد. مشروط بر آنکه برای تایید نهایی و پذیرش خلاصه مقاله، هر شرکت کننده بایستی بلیط خریداری شده و تایید شده خود را تا پایان ماه ژوئن (9 تیر ماه 1398) از طریق ایمیل به دبیرخانه کنگره ارسال کند.

2) رزرو هتل از طریق وبسایت کنگره IBRO 2019 : کمیته اجرایی کنگره در صورتی که اعضای محترم انجمن علوم اعصاب ایران با مشکلی روبرو شوند، برای رفع آن تلاش خواهد کرد، ولی با توجه به قوانین هتل ها، جزئیات کارت اعتباری برای رزرو هتل و دریافت ووچر ضروری است. داشتن کارت اعتباری شخصی (به نام شخص رزرو کننده یا میهمان) ضروری نیست و رزرو هتل انجام پذیرفته و مبلغ بیعانه (یا هزینه رزرو) از روز یکم آگوست (10 مرداد ماه 1398) دریافت خواهد شد.