دی 04

اطلاعیه ی ثبت نام مسابقات Brain Bee

مسابقات جهانی Brain Bee هر ساله در زمینه علوم اعصاب، ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه برگزار می گردد. هر کشور یک نماینده برای شرکت در این مسابقات اعزام می کند. کمیته دانش آموزی انجمن علوم اعصاب ایران هم توانست برای نخستین بار نماینده ی خود را در سال گذشته برای شرکت در این مسابقات اعزام کند. برای انتخاب فرد برگزیده، 2 مرحله آزمون در هر کشور برگزار شده و فرد منتخب برای شرکت در آزمون جهانی اعزام خواهد شد. در سال 2016، کشور دانمارک برگزار کننده این مسابقه خواهد بود.

اولین مرحله از مسابقات Brain Bee در سال 1394 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. دانش آموزان علاقمند برای شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به سایت انجمن علوم اعصاب ایران، نسبت به ثبت نام در این مسابقه اقدام نمایند.

تاریخ برگزاری آزمون مرحله اول: 30 بهمن ماه سال 1394

ساعت شروع آزمون: 9 صبح

محل برگزاری آزمون: دانشگاه تربیت مدرس

منبع آزمون: کل کتاب Brian Facts

تاریخ ثبت نام در آزمون: سه شنبه 1 دی ماه الی 15 بهمن ماه سال 1394

افراد مجاز به شرکت در آزمون: دانش آموزان سنین 14 تا 17 سال

هزینه ثبت نام در آزمون 100000 ریال می باشد.

نحوه پرداخت: از یکی از دو روش زیر می توانید استفاده کنید:

  1. واریز به حساب جاری شماره ۰-۱۳۲۴۴۰-۲۰ نزد بانک پارسیان شعبه شیخ بهایی (کد ۱۰۹۷) بنام آقایان جغتایی، حق پرست و حاجی قاسم (انجمن علوم اعصاب ایران) و درج شماره قبض در فرم ثبت نام در سایت
  2. پرداخت آنلاین در سایت انجمن، پس از ورود به بخش پرداخت آنلاین و تکمیل فرم مربوطه، مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و پس از تکمیل فرایند خرید، شناسه پرداخت را در فرم ثبت نام مربوطه قید نمایید.

 

مهلت ثبت نام پایان یافت.